DSCN5215Відпочинок в Карпатах прекрасний, як літом, так і зимою. Адже не буває поганої погоди, коли вас оточує ліс, недалеко тече гірська річка, а  повітря наповнене свіжістю та свободою. Обравши проживання в « Казковій садибі », у вас є змога побути наодинці з природою, відчути переваги життя не у міських джунглях, а в будинку, який стоїть на пагорбі, і через стіну не чути галасливих звуків, а під вікнами не проносяться щохвилини машини.

В холодну пору року, коли за вікном падає дощ, або кружляє сніг, у вас є можливість розслабитись, розпалити камін, зручно вмоститись перед ним та насолоджуватись теплом і затишком, якими пронизаний наш котедж. Влітку можна прокидатись вранці з сонцем, витягнути лежаки і приймати ніжні сонячні ванни, або ж іти в ліс і збирати гриби. Тоді у вас на обід буде смачна грибна юшка, яку можна ще й на вогні приготувати. Зривати ягоди з кущів, хіба ж  не так ми робили колись у дитинстві в селі у бабусі. А ввечері можна  сходити в сауну, розслабитись та набратись сил для подальших звершень у житті.

Після такого різностороннього відпочинку в нашому котеджі, ви неодмінно захочете сюди повернутись, щоб насолоджуватись красою Карпат.

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок