IMG 0393 resize resizeКотедж «Казкова Садиба» запрошує Вас у зимову казку Карпат. Взимку територія навколо будинку вкрита снігом, усе біле, а з неба падають і кружляють сніжинки.

Зимовий відпочинок в Карпатах може бути також насиченим та цікавим. Не далеко від нашого котеджу знаходиться гірськолижний курорт Славське, який славиться своїми спусками для лижників та сноубордистів. Час щоб добратися до спусків у Славському займе всього 15 хв.

На території котеджу «Казкова Садиба» кататись на санках з дітьми, вчитись їздити на лижах, влаштовувати ігри в сніжки. Біля будинку приготувати смачний шашлик на мангалі і вже ввечері зігріватись у затишній сауні з контрастним басейном або з якої можна вибігти та стрибнути у пухкий сніг.

Коли за вікном холодно в будинку можна розпалити камін, відкрити вино і влаштувати романтичний вечір з переглядом хорошого фільму. З дітьми пограти в настільні, розвиваючі ігри, переглянути веселий фільм або мультфільм, помріяти споглядаючи, як за вікном падають сніжинки.

Відпочинок зимою в Карпатах не залишить байдужим нікого, тож запрошуємо Вас зимою в «Казкову Садибу».

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок