joga v karpatah1Якщо для Вас його це не просто модний тренд, а захоплення і спосіб життя, тоді запрошуємо на практики йоги в Карпати. Лише уявіть, чисте повітря, наповнене карпатськими травами і вітрами, присмаком свободи, що в якийсь момент п’янить, і ти наче вільний птах готовий на політ душі. Це ідеальне місце для занять йогою.

В сучасному світі побути наодинці це вже майже розкіш. Відпочинок в Казовій Садибі це свого роду перебування наодинці з своїми думками та відчуттями. Адже садиба розташована на пагорбі і оточена деревами, поруч гірська річка, а навколо величні гори.

joga1 670x355

До будинку підведена кришталево чиста гірська вода, яка поступає з джерела розташованого на горі. Влітку можна готувати вегетеріанську їжу з свіжих карпатських продуктів, та навіть з власноруч зібраних грибів. Насолодитись неповторним смаком лісової чорниці, суниці, ожини і інших ягід. Забути про міські джунглі і поринути у атмосферу спокою і рівноваги. Прокидатись вранці і займатись улюбленою йогою серед співу птахів на горі. Після цього можна вдосталь погуляти по горах або ж купатись в ріці. А вечером можна прийняти сауну.

Отож, запрошуємо усіх на безтурботний відпочинок в Казковій Садибі, тут Вам зажди раді. А також це найкраще місце в Карпатах де можна займатися йогою.

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок