карпати літом казкова садибаКарпати літом бувають не менш казкові, аніж взимку. Можна ходити по гриби, збирати лісові ягоди чи просто гуляти живописними лісами та підніматись на вершини гір. А як чудово вийти на дзвінкий потічок, що весело стрибає по камінцях, та остудити обличчя в жаркий полудень!

 

Чому відпочивати в Карпатах краще в приватному секторі Відпочинок в приватному секторі набагато приємніший, аніж винаймати номери в багатолюдному готелі. І цьому є кілька причин:

• можна побути осторонь від гамірливого натовпу;

• оренда котеджу лише для своєї компанії;

• відсутність магістралей та авто;

• відпочинок на лоні природи.

А якщо вдасться знайти будинок біля лісу, та ще й не оточений садибами сусідів – це взагалі неймовірна вдача. Так, можна на світанку вийти на подвір’я з філіжанкою кави і просто слухати щебет птахів.

Абож хутко зібратись та вирушити в захопливу подорож під величними смереками, якими так славляться Карпати. Крім того, відпочинок в Карпатах літом приваблює можливістю рибалити чи купатись в чистих і холодних гірських річках, де потік настільки сильний, що здається – ще трохи, і понесе до самого Чорного Моря.

Де відпочити літом в Карпатах?

Один із найкращих будинків, які пропонує приватний сектор поблизу Славського - котедж «КазковаСадиба». Це місце для тих, хто цінить сучасний комфорт і усамітнення, тишу та спокій. Розміщений на зелених схилах гір, котедж просто створений для відпочинку від галасу міста. Тут є все – сауна з басейном, тераса з видом на мальовничі краєвиди та навіть Інтернет. А також це котедж в Карпатах з власним басейном.

Кожен знайде для себе відпочинок за смаком!

 

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок