Хатка, вірте її назві, відповідає дійсності. Пан Василь - дякуємо окремо. Ми ще обов'язково до Вас приїдемо. Тут просто ЧУДОВО!!!! 1 березня 2015


Андрій, Світлана, Андрій, Орися, Руслан, Данилко, Мартуся і Оксана (Львів)


Зустрічали Новий 2015 рік у Казковій садибі. Враження від будиночку та від природи - просто фантастичні :) Чудово було гуляти в лісі, розглядати неймовірні пейзажі та засніжені ялинки, які майже сягали неба :) Було таке відчуття, наче ми потрапили в якусь паралельну реальність, яка зовсім не схожа на буденний Київ. Дуже сподобалась сауна! І ще багато радості подарувало спілкування з Джеком та Пушком :) Дещо засмутили проблеми з водою. Сподіваємось, що господар вигадає спосіб усунення цього недоліку. Крім того, хотілося б дещо доповнити розважальний інвентар. Будинок знаходиться в місці, де просто гріх не покататися на санках. І одних санок, які чомусь вперто не хочуть їздити, дійсно замало на компанію з 7-8 осіб. А влітку, мабуть, будуть не зайвими якісь інші види розваг, типу бадмінтону чи чогось подібного. Загалом, тепер нам хочеться ще приїхати до Вас влітку :)


Ольга (Київ)


Відпочивали з компанією в грудні. Вражень від відпочинку залишилось на все життя. Тут є все для душевної релаксації та відсторонення від кам'яних джунглів наших міст, а для любителів активного відпочинку зовсім поруч розташований гірсько-лижній курорт, Славське зустріне приємними цінами, доброзичливими людьми та морем вражень від спусків. Особливо дякую пану Василю, який зустрів нас з поспішкою та весь час допомагав вирішувати дрібні негаразди. Велике дякую за один тиждень, який залишиться в моїй пам'яті на все життя.


Іван (Львів)


Чудово провели час на початку жовтня. Хатинка СУПЕР!!! Збирали маслюків біля самого будиночка, а неподалеку в лісі збирали білі гриби. Дякуємо за таку чудову місцину.


Ірина (Львів)


Відпочивали з сім'єю, дуже сподобалось. Рекомендую всім зїздити відпочити в котеджі "Казкова садиба". Ми тепер там постійні клієнти.


Назар (Львів)


Чудове місце для відпочинку в карпатах!!! Хатина дуже простора, затишна та, що дуже важливо, чиста ;-). Хочеться також відмітити казкову природу довкола садиби! Окреме спасибі і за чудову сауну))))


Ярина (Львів)


Прекрасне місце для тих хто хоче компанією втекти з урбанізованого міста та набратися сил від природи!!! Радують приємні й доброзичливі господарі та сусіди. Особисто мені запамяталися походи в гори та місцева кухня!!!


Нікіта (Київ)


Відпочивали з сімєю, місяці 3 тому. дуже гарна природа, тишина...річка і ліс 10 м від хати! Хата і сауна чиста і доглянута,не запльована туристами, як то часто буває!!! нам сподобалось


 

Роман (Львів)

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок