Відпочинок в Карпатах влітку

Карпати літом бувають не менш казкові, аніж взимку. Можна ходити по гриби, збирати лісові ягоди чи просто гуляти живописними лісами та підніматись на вершини гір. А як чудово вийти на дзвінкий потічок, що весело стрибає по камінцях, та остудити обличчя в жаркий полудень!

Чому відпочивати в Карпатах краще в приватному секторі Відпочинок в приватному секторі набагато приємніший, аніж винаймати номери в багатолюдному готелі. І цьому є кілька причин:

можна побути осторонь від гамірливого натовпу;
оренда котеджу лише для своєї компанії;
відсутність магістралей та авто;
відпочинок на лоні природи

А якщо вдасться знайти будинок біля лісу, та ще й не оточений садибами сусідів – це взагалі неймовірна вдача. Так, можна на світанку вийти на подвір’я з філіжанкою кави і просто слухати щебет птахів.

Абож хутко зібратись та вирушити в захопливу подорож під величними смереками, якими так славляться Карпати. Крім того, відпочинок в Карпатах літом приваблює можливістю рибалити чи купатись в чистих і холодних гірських річках, де потік настільки сильний, що здається – ще трохи, і понесе до самого Чорного Моря.

„Один із найкращих будинків, які пропонує приватний сектор поблизу Славського - котедж «КазковаСадиба». Це місце для тих, хто цінить сучасний комфорт і усамітнення, тишу та спокій. Розміщений на зелених схилах гір, котедж просто створений для відпочинку від галасу міста. Тут є все – сауна з басейном, тераса з видом на мальовничі краєвиди та навіть Інтернет. А також це котедж в Карпатах з власним басейном.“
Де відпочити літом в Карпатах?

Кожен знайде для себе відпочинок за смаком!