вид з вікна котеджу в карпатахЗдебільшого, коли приїжджаєш на відпочинок не надто переймаєшся, що ж ми будемо робити тут.  І відповідь очевидна – відпочивати! Звичайно, це так, проте для тих хто полюбляє з користю відпочивати і планувати свій день, ми склали для вас невеликий так би мовити розклад, за яким можна відпочивати в Казковій Садибі. Отож ласкаво просимо до Казкової Садиби на відпочинок!

День 1.

Приїжджаємо, і тут невелика порада для тих хто буде на автомобілі. Перш ніж вирушити в дорогу, промалювати свій шлях до Казкової Садиби за допомогою GPRS навігатора. Повірте, це вам лише допоможе спокійно і з хорошим настроєм добратися. Отже, паркуємось, беремо свої речі та освоюємось в котеджі. В перший день можна прогулятись околицями, пройтись до річки.

Детальніше...

карпати літом казкова садибаКарпати літом бувають не менш казкові, аніж взимку. Можна ходити по гриби, збирати лісові ягоди чи просто гуляти живописними лісами та підніматись на вершини гір. А як чудово вийти на дзвінкий потічок, що весело стрибає по камінцях, та остудити обличчя в жаркий полудень!

Детальніше...

joga v karpatah1Якщо для Вас його це не просто модний тренд, а захоплення і спосіб життя, тоді запрошуємо на практики йоги в Карпати. Лише уявіть, чисте повітря, наповнене карпатськими травами і вітрами, присмаком свободи, що в якийсь момент п’янить, і ти наче вільний птах готовий на політ душі. Це ідеальне місце для занять йогою.

Детальніше...

92a5d04801c542c41ff1ca45f48297d0668x380Завершення року і початок нового року завжди хочеться провести в затишній атмосфері з близькими людьми. Казкова Садиба це саме те місце, в якому можна весело та романтично зустріти Новий Рік в Карпатах.

Детальніше...

Котедж "Казкова садиба" приймає відпочиваючих круглий рік і гарантує комфорт та затишок